دادخواست برای محيط بانان

جناب آقای درویش نویسنده وبلاگ خوب مهار بیابان زایی اقدام به تهیه یک دادخواست اینترنتی برای حمایت از محیط بانان نموده اند که من از همه ی دوستان دعوت می کنم این دادخواست را امضا کنند.

امروز شهید شاه کومحلی در جایگاه بلندش در کنار ده ها شهید دیگر محیط زیست ایران چشم به من و تو دوخته است، باشد که قلم و قدم ما در راه او برداشته شود.

در همین زمینه باز هم باید تاکید کنم که شخصا امیدوارم غم و رنج ناشی از این اتفاق ناگوار چشم ما را بر عدل و انصاف نبندد و امیدوارم خانواده ی محترم شهید شاه کومحلی بتوانند کشتارچی تبهکار قاتل را ببخشند، همین جا بار دیگر نگرانی جدی خودم را در مورد اعدام این کشتارچی قاتل اعلام می کنم.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

راستش من اوایل گاهی که خیلی فشار تحمل می کردم ساندویچ ژامبون مرغ می خوردم ولی طوری شده بود که معده ی من دیگر توان هضم گوشت را نداشت و تا شب دل درد و ناراحتی داشتم!

خوشبختانه به من ثابت شد که بدنم دیگر تحمل گوشت را ندارد و من هم هرگز دوباره سعی نکردم که گوشت را به بدنم تحمیل کنم.

امروز خیلی خوشحالم و حسرت را در چشم همان هایی که من را مسخره می کردند می بینم، حسرت به اراده ی من و حسرت به زندگی خوب و سالمی که دارم.

همان ها می بینند که در بند بی ارادگی و روزمرگی با شتاب به سمت مرگ و بیماری های دردناک پیش می روند، وزنشان را نمی توانند کنترل کنند و ورزش و تحرک برایشان غیر ممکن می شود.

یک روز دکتر برگه ی آزمایشی را برایشان ترجمه خواهد کرد که مفهومی جز ادامه ی یک زندگی دردناک نخواهد داشت.

همین امروز تصمیم بگیریم، قدر زندگی و سلامتی را بدانیم.

به پروتئین و ... لعنت بفرستیم و زندگی خوب و لذت بخشی را تجربه کنیم.

اگر به اندازه ی یک کرگدن عضله نداشتیم ایرادی ندارد ولی دست کم به اندازه ی یک آدم سالم باشیم!

 

                                           

 

  
نویسنده : سیاوش هوشیار ; ساعت ۱:۳٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۸ امرداد ۱۳۸٥