لکه روی آسفالت ...

 

متاسفانه امروز تصادف کردم، خوشبختانه طرف مقابل انسان آرام و منطقی بود، یک ساعت طول کشید تا پلیس برسد و ما منتظر بودیم ...

 

کمی آن طرف تر وسط خیابان چیزی توجهم را جلب کرد، ابتدا فکر کردم یک دستمال کثیف است که روی آسفالت خیابان افتاده است ...

 

کمی که بیشتر دقت کردم متوجه شدم این چیز قبلا یک گربه بوده است ...

 

با وجودی که این قسمت از خیابان خیلی خطرناک و شلوغ بود به هر شکل ممکن چند عکس تهیه کردم، امیدوارم دیدن این عکس ها شما را خیلی ناراحت نکرده باشد ...

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

صفحه اصلی سایت انجمن جهانی حمایت از حیوانات به دعوت اعضا و هواداران به امضای دادخواست اینترنتی برای حمایت از حیوانات اختصاص داده شده است، همه ی افراد و گروه ها موظف هستند علاوه بر امضای این دادخواست دیگران را هم به این کار تشویق کنند، انجمن برای ارائه ی این دادخواست به سازمان ملل متحد نیاز به یک میلیون امضا دارد.

 

همچنین در این سایت خبر از برگزاری بزرگترین نمایشگاه عکس اختصاصی حیوانات در تانزانیا از 15 تا 23 جولای داده است این نمایشگاه را دفتر آریقای انجمن جهانی حمایت از حیوانات برگزار می کند.

 

در این سایت همچنین اعلام شده است که بر اساس تحقیقات دفتر کانادا ی انجمن باغ وحش اونتاریو (دومین ایالت بزرگ کانادا) مکانی رنج آور و پر محرومیت تشخیص داده شده است که در آن حیوانات در قفس های کوچک و بی امکانات از انجام رفتارهای طبیعی محرومند.

  
نویسنده : سیاوش هوشیار ; ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ تیر ۱۳۸٥