خبر خيلی خوب: راه اندازی دوباره تالار گفتگوی انجمن

 

 

این غذایی است که می خورید

 

امروز هم مانند روزهای گذشته در طول این چند ماه در عین نا امیدی بر روی لینک تالار گفتگوی انجمن در لیست Favorites کلیک کردم و انتظار داشتم باز هم همان Eror همیشگی را ببینم ولی این بار صفحه آبی و قشنگ تالار گفتگو با طراحی و امکانات جدید در برابر چشمانم باز شد.

 

اولین نفر نبودم، مدیر سایت و چند نفر دیگر پیش از من عضو شده بودند، خوشبختانه من اولین پست تالار جدید را ارسال کردم!

 

متاسفانه اطلاعات تالار قبلی از بین رفته است ولی حتما با زحمت زیادی که برای سایت جدید کشیده شده است این تالار از تالار قبلی خیلی بهتر و پربار تر خواهد شد.

 

خوشبختانه من نوشته های مفصل و مهمی که برای تالار ارسال کرده بودم را بر روی کامپیوتر نگه داشته ام.

 

پنهان نماند که همه ی زحمات بازسازی سایت بر دوش آقای دکتر جوالچی بوده است، ایشان علاوه بر این که متخصص کامپیوتر و اینترنت برجسته ای هستند انسانی برجسته و نیک سیرت نیز می باشند که من ارادت ویژه ای به ایشان دارم.

 

شما دوستان خوب هم بهتر است هر چه زودتر در تالار گفتگوی انجمن حمایت از حیوانات عضو بشوید.

 

برای اطلاع آن دسته از دوستانی که با تالار آشنایی ندارند می گویم که این تالار محل گفتگو و تبادل نظر اعضا و علاقمندان به انجمن حایت از حیوانات در باره ی موضوعات مختلف است، در این تالار شما می توانید به عنوان یک ناظر اطلاعات خوبی در میان بحث های مطرح شده به دست بیاورید و یا پرسش هایتان را با متخصصان مربوطه در میان بگذارید و یا نظراتتان را بیان کنید و دست کم این که دوستان بسیار خوبی پیدا کنید.


 

 

تصمیم دارم از این پس به نظرات دوستان در خود وبلاگ پاسخ بدهم:

 

دوست خوبم آقای مرتضی حقانی دو مطلب را مطرح کرده اند:

 

1-     لطفا در مورد كبوتر هاي وحشي و در مورد زندگي كردن آنها اطلاعاتي بدهيد ممنون ميشم من خيلي به كبوتران وحشي علاقه دارم

2-     مي خواستم در مورد بيماري هاي تهديد كننده ي طوطي برايم صحبت كنيد تا يه موقع يه دفعه خدا نكنه نميرن چون من خيلي از طوطي هاي خودم و جوجه هايشان مي ترسم

 

در مورد مطلب اول توصیه می کنم و وبلاگ کفتر چاهی یا کبوتر پرانی که لینک هر دوی آن ها در قسمت سمت راست وبلاگ موجود است سری بزنید.

 

در مورد مطلب دوم هم توصیه می کنم سوالات خودتان را در تالار گفتگوی انجمن و با متخصصان خوبی که در این تالار به پرسش ها پاسخ می دهند مطرح کنید.

 

 

مطلب مهمی که باید بگویم این است که من این وبلاگ را در راستای اهداف حمایت از حیوانات و محیط زیست انان می نویسم، سایت ها و وبلاگ های زیادی در مورد خود حیوانات، نحوه ی نگهداری و تکثیر و تغذیه و ... وجود دارد که کارشان کاملا با کار من متفاوت است و من شیوه ی همه ی ان ها را نمی پسندم.

 

چند روز پیش دوست خوبی از یکی از استان های دیگر با من تماس تلفنی گرفته بودند و از من اطلاعاتی برای خرید پرنده کاسکو می خواستند، من برای ایشان توضیح دادم که من هیچ ارتباطی با پرنده فروشان ندارم و خرید و فورش پرندگان و حیوانات به وضع موجود را هم اصلا نمی پسندم.

 

  
نویسنده : سیاوش هوشیار ; ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ تیر ۱۳۸٥