هک شدن تالار گفتگوی انجمن

متاسفانه همان طور که بسياری از شما دوستان هم می دانيد تالار گفتگوی انجمن حمايت از حيوانات ايران برای چندمين بار هک شده است.

تالار گفتگو ( Forum )  محيط بسيار خوبی است که دوستان و علاقمندان به حمايت از حيوانات از سراسر جهان می توانند در آن به تبادل نظر بپردازند، لينک تالار گفتگوی انجمن در قسمت سمت راست وبلاگ تلاش برای حيوانات مشهد موجود است.

در مدت چند هفته ای که تالار گفتگوی انجمن دچار مشکل شده است ارتباط دوستان، مخصوصا دوستان شهرستانی با ساير دوستان کم تر شده است و همين مسئله نگرانی هایی را به وجود آورده است.

من در تماسی که با آقای دکتر جوالچی مدير سايت انجمن و از مسوولان بسيار زحمت کش و دلسوز انجمن داشتم ايشان اين نويد را دادند که تالار گفتگو بزودی و با ظاهری جديد و بهتر راه اندازی خواهد شد.

برای آقای دکتر جوالچی و ساير دوستان آروزی موفقيت می کنم.

 

در اينجا مطلب مربوط به هک شدن تالار گفتگوی انجمن حمايت از حيوانات ايران را به نقل از ايرنا می خوانيد، اين مطلب در تاريخ ۲ / ۲ / ۸۵ در سايت ايرانا منتشر شده است:

 

دبيرانجمن حمايت از حيوانات استان تهران گفت: وب سايت اين انجمن توسط گروهي موسوم به "تيم هك اسپانيايي"وبامعرفي يك وب سايت ثبت نشده‌مورد حمله قرار گرفته و هك شد.

دكتر"رضا جوالچي" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا مركز استان تهران، افزود : اين حمله اينترنتي كه معمولا بر روي وب سايت‌هاي پر بيننده صورت مي‌گيرد، در قسمت تالار گفت وگوي اين سايت صورت گرفته است.

وي اظهار داشت : اختلال به عمل آمده سبب شده كه اطلاعات مربوط به سال جاري اين سايت از بين برود.

وي افزود:البته بلافاصله پس از تماس‌هاي تلفني شهروندان بااعضاي انجمن، متخصصان وب سايت‌اقدامات لازمه را درخصوص اصلاح اشكال ايجاد شده آغاز كردند كه تاكنون بي‌نتيجه بوده است.

مدير وب سايت انجمن حمايت از حيوانات گفت : متاسفانه اين دومين بار است كه وب سايت اين انجمن توسط هكرهاي اروپايي هك مي‌شود.

وي افزود: با توجه به اين كه وب سايت گروه هك‌كننده اسپانيايي فاقد ثبت مشخصات بوده متاسفانه امكان پيگيري در حال حاضر وجود ندارد.

وي خاطر نشان كرد: تيم وب سايت انجمن حمايت از حيوانات اكنون در حال انجام عمليات رفع هك و بازگرداندن اطلاعات به وب سايت اين انجمن مي‌باشد.

  
نویسنده : سیاوش هوشیار ; ساعت ۸:٥٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸٥