انجمن حمايت از حيوانات رعد

روز گذشته هنگام وبگردی به یک اگهی عجیب برخوردم، "انجمن حمایت از حیوانات مشهد" !!!

 

این نوشته برای من بسیار عجیب و در عین حال بسیار خوشحال کننده بود، به وبلاگ مربوطه وارد شدم و دیدم که بعععععععععععله! دوستان ما در مشهد بیکار ننشسته اند و خود اقدام به راه اندازی و ثبت یک تشکل غیر دولتی با عنوان "انجمن حمایت از حیوانات رعد" در مشهد کرده اند. در مورد نام انجمن توضیح داده شده است که به علت محدودیت در نامگزاری با عنوان "خراسان" یا " مشهد" عنوان "رعد" برای این انجمن برگزیده شده است.

 

به هر حال هر چند بنده آشنایی مختصری با آقای جلیلی بنیانگزار این انجمن جدیدی دارم، ولی با توجه به اینکه از برنامه های این انجمن اطلاعی در دست نیست و در وبلاگ این انجمن هم اشاره ای به برنامه های آن نشده است باید منتظر بود و دید که در آینده چه برنامه هایی از سوی این انجمن ارائه می شود.

 

با این حال آن طور که از نام این انجمن بر می آید انتظار می رود، فضای رخوت و خمودگی حاکم بر حمایت از حیوانات مشهد را بشکند و نشاط و تراوت  تازه ای را در زمینه ی فعالیت های حمایت از حیوانات ایجاد کند.

 

من برای دوستانمان در این انجمن جدید آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم و امیدوارم که نسبت به اطلاع رسانی در زمینه ی برنامه ها ی آینده ی این انجمن اقدام کنند.

 

  
نویسنده : سیاوش هوشیار ; ساعت ۱:٠٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸٥