روشنامه ی وبلاگ تلاش برای حيوانات مشهد

 

                            روشنامه ی وبلاگ تلاش برای حيوانات مشهد

 

 

1.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" خود را نسبت به مسایل مربوط به تمام حیوانات همه ی جهان مسوول می داند.

 

2.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" خود را تابع سیاست های کلی انجمن حمایت از حیوانات ایران و انجمن جهانی حمایت از حیوانات می داند.

 

3.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" کاملا مستقل از تشکیلات رسمی انجمن حمایت از حیوانات ایران می باشد.

 

4.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" فعالیت های فرهنگی برای گسترش و بسترسازی حمایت از حیوانات را اولویت کاری خود می داند.

 

5.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" توجه ویژه ای نسبت به مسایل مربوط به حیوانات مشهد دارد.

 

6.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" خود را تابع قوانین کشور ایران و مقررات بین المللی می داند، در عین حال انتقاد و اعتراض با همه ی روش های مسالمت آميز ممکن را حق مسلم و طبیعی هر انسان و کاملا قانونی تلقی می کند.

 

7.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" خود را ملزم به انعکاس نظرات همه ی حامیان حیوانات و محیط زیست آنان و همه ی منتقدان در چاچوب اخلاق و قانون می داند.

 

8.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" استقلال را یک اصل می داند و خود را ملزم به انعکاس تبلیغات سیاسی و مذهبی نمی داند.

 

9.     "وبلاگ تلاش برای حیوانات مشهد" خود را نسبت به اخلاق متعهد می داند و توهین به اعتقاد و ویژگی های هیچ انسانی را مجاز نمی داند.


حيوانات تهران از آلودگی هوا می میرند...

شب گذشته به همراه یکی از دوستان برای دقایقی به "پارک کوهسنگی" مشهد رفته بودیم، فضای سبز مناسب در کنار کوه زیبای "کوهسنگی" حس خوبی به آدمی می داد، دوست من که روز قبل از تهران به مشهد امده بود ریه هایش را از هوای خوب و تازه پر می کرد و به شلوغی و آلودگی هوای تهران لعنت می فرستاد ...

 

متاسفانه توده ی هولناک انسان و ماشین و کارخانه و ... در تهران و حومه تبدیل به فاجعه ای بزرگ می شود که بر دولتمردان لازم است فورا برای آن تدبیری بیندیشند.

 

ریه ی کودکان پر از سرب می شود، کهنسالان می میرند و ...

 

در این میان می شود مدرسه ها تعطیل کرد، پیرمرد ها و پیرزن ها را در خانه نگه داشت، اصلا می شود از تهران به جای دیگری رفت ولی آیا کسی به فکر پرندگان و حیوانات هم هست ؟؟؟

 

گنجشک ها – اگر گنجشکی در تهران باقی مانده باشد! – در مظلومیت و آلودگی خفه خواهند شد، دیگر پرنده ای نخواهد خواند ...

 

 

 

  
نویسنده : سیاوش هوشیار ; ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ آذر ۱۳۸٤